piątek 15 styczeń 2021
panorama-chojnice-01

Sztuka.Kultura

Podkategorie

Z kraju i ze świata

Informacje sportowe

 • 14 medali Polaków, dominacja USA. Prognoza medalowa na igrzyska w Tokio
  Równo rok przed otwarciem letnich igrzysk olimpijskich w Tokio analityczny serwis Gracenote przewiduje, że klasyfikację medalową z wyraźną przewagą nad resztą stawki wygrają Stany Zjednoczone. Na kolejnych miejscach typowani są reprezentanci Chin oraz gospodarze imprezy, Japończycy. Polska znalazła się w pierwszej dwudziestce.
 • Stalowe nerwy Yana Bingtao. Druga wygrana Chińczyka w decydującym frejmie
  Yan Bingtao będzie rywalem Stuarta Binghama w pojedynku o finał snookerowego turnieju Masters. Chiński snookerzysta pokonał w ćwierćfinale 6:5 Szkota Stephena Maguire'a. W wieczornej sesji o awans półfinału zagrają John Higgings z Ronniem O'Sullivanem. Transmisja w Eurosporcie 1 i w Eurosport Playerze.
 • Dyskwalifikacja Piotra Żyły. Nie wystąpi w konkursie
  Piotr Żyła został zdyskwalifikowany podczas kwalifikacji do niedzielnego konkursu indywidualnego w Zakopanem. Powodem był nieregulaminowy kombinezon. Transmisje z konkursów w Zakopanem w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze, relacje i wyniki na żywo w eurosport.pl.
 • Stękała trzecim skoczkiem kwalifikacji w Zakopanem
  Ruszył Puchar Świata w skokach w Zakopanem. W piątek odbyły się kwalifikacje do niedzielnego konkursu indywidualnego. Wygrał rekordzista skoczni Japończyk Yukiya Sato. Najlepszy z Polaków był Andrzej Stękała. Transmisje z konkursów w Eurosporcie 1 i Eurosport Playerze, relacje i wyniki na żywo w eurosport.pl.
 • Kwalifikacje skoków w Zakopanem [RELACJA]
  Sześciu Polaków awansowało do niedzielnego konkursu indywidualnego w Zakopanem, a Piotr Żyła został zdyskwalifikowany za nieprawidłowy kombinezon. Najlepszy z Biało-Czerwonych był Andrzej Stękała, który uplasował się na trzecim miejscu. Zwyciężył Japończyk Yukiya Sato. Tak relacjonowaliśmy konkurs w eurosport.pl.

Kultura

ZAPRASZAMY W MASECZKACH NA WERNISAŻ WYSTAWY ŚLADY W SOBOTĘ 27 CZERWCA O GODZINIE 17:00

Więcej…

Historia

Rocznica śmierci Bł. Ks. Jerzego Popiełuszki

Wojciech Sumliński na kartach trylogii o śledztwie w sprawie najbardziej tajemniczego mordu w nieodległej historii Polski (lata 80-te XX w) dokonanego na księdzu Jerzym Popiełuszce udowadnia niezbicie, że

Więcej…

Turystyka

Chojnice na Trakcie Tajemnic

Chojnice z punktu widzenia turysty, który niejedno miejsce odwiedził (lipiec 2016 r.)

Religia

Sport

Inauguracja Kaszuby Biegają 2020 już w tę sobotę

Już w tę sobotę i niedzielę inauguracja Kaszuby Biegają 2020, IV Marszobieg Wiedzy o 66. Kaszubskim Pułku Piechoty, a także pierwszy turniej

Więcej…

Samorząd

Styl życia

Czas wolny

Osiedle Kolejarz Prochowa zorganizwało imprezę osiedlową

Dnia 31 sierpnia w godzinach 13:00-18:00 odbyła się Impreza Osiedlowa organizowana przez Zarząd Osiedla Kolejarz Prochowa i Urząd Miejski w Chojnicach. Impreza odbywała się na

Więcej…