środa 18 lipiec 2018
panorama-chojnice-czerwiec-04

Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl

Artykuły w kategorii: Wiadomości - Chojnice - naszemiasto.pl
 1. Masz ulubioną restaurację lub kawiarnię? Wiesz, gdzie można zjeść najlepszą pizzę i kto produkuje najsmaczniejsze lody? A może znasz sympatycznych kelnerów i barmanów, który zasługują na wyróżnienie? Głosuj na Mistrzów Smaku województwa pomorskiego. Zobacz liderów w twoim regionie.
 2. Sprawdziliśmy, gdzie na Pomorzu jest najmniej milionerów. Oto pięć miast, w których liczba najbogatszych jest najkrótsza w woj. pomorskim.
 3. Każdy z nas lubi czasem pomyśleć nad trudnym zadaniem - pobudzić szare komórki. Uwierzcie, że chwilę Wam zajmie rozwikłanie zaproponowanych przez nas zagadek. Będziecie się dobrze bawić!
 4. Każdy z nas lubi czasem pomyśleć nad trudnym zadaniem - pobudzić szare komórki. Uwierzcie, że chwilę Wam zajmie rozwikłanie zaproponowanych przez nas zagadek. Będziecie się dobrze bawić!
 5. Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie o intensywnych opadach deszczu z burzami na Pomorzu. Obowiązuje ono w poniedziałek 16 lipca i wtorek 17 lipca.
 6. Pierwszy dzień motocrossowych mistrzostw Polski już za nami. Zawody można uznać za bardzo udane tym bardziej, że pogoda dopisała a i wyniki zawodników reprezentujących barwy Człuchowskiego Auto-Moto Klubu można uznać za przyzwoite.
 7. Andrzej Rogiewicz, reprezentujący Packman Team dość wyraźnie zwyciężył II RunDę Przechlewską, jedną z imprez będących częścią tegorocznych Dni Przechlewa. Na mecie stanęło w sumie 239 zawodników i zawodniczek.
 8. Zaczęło się w piątek "Piłkarzykami na wesoło", główne wydarzenia związane z tegorocznym Świętem Dzika w Debrznie zaplanowano jednak na sobotę. Co będzie się działo?
 9. Policjanci i strażacy przeszukują teren w okolicach jeziora Rychnowskiego. Szukają mężczyzny, który poinformował, że zamierza się zabić.
 10. Sprawdziliśmy, gdzie na Pomorzu jest najwięcej milionerów. Jedno jest pewne. Rok 2017 był dla nich udany, bo w woj. pomorskim przybyło najbogatszych.
 11. Galeria grzybów jadalnych i trujących (atlas grzybów online). Jak odróżnić grzyby jadalne od grzybów trujących?. Zobaczcie nasz poradnik i galerię grzybów jadalnych i trujących. Jakie grzyby zbierać?
 12. Dokąd warto się wybrać? Które kraje cieszą się największą popularnością? Przygotowaliśmy dla Was listę miejsc, do których chętnie latamy skuszeni niedrogimi biletami i mnóstwem atrakcji.

Kultura

Historia

Turystyka

Chojnice na Trakcie Tajemnic

Chojnice z punktu widzenia turysty, który niejedno miejsce odwiedził (lipiec 2016 r.)

Religia

Sport

Samorząd

Styl życia

Czas wolny

Legowisko Chojnice 2017

Dużo tych klocków było i wiele się zbudowało. Bardzo dobra zabawa z klockami lego dla każdego i w każdej grupie wiekowej kto choć trochę miał żyłkę do inżynierii.